Ubytování ve Vysokých Tatrách

Chata ve Vysokých Tatrách - léto Chata ve Vysokých Tatrách - léto

Kde se chata nachází

Chata se nachází ve Vysokých Tatrách v oblasti Podbanské, nedaleko lokality zvané Kokavský most. V blízkosti se také nachází turistické středisko Štrbské pleso (18 km) a známé Muzeum liptovské vesnice v obci Pribylina (5 km). Chata je obklopena smrkovým lesem, který nabízí možnosti nejen k odpočinku a procházky v přírodě, ale také sběr lesních plodů (houby, borůvky, brusinky). Pokud se rozhodnete někam vydat na výlet - ať už na turistiku nebo lyžování, určitě oceníte blízkost hlavních turistických středisek Štrbské pleso nebo Smokovec.

Obývák s krbem a televizí Obývák s krbem a televizí

Základní informace

Ubytování je vhodné pro 6 osob, přičemž k dispozici je i dětská postýlka. Celá chata je k dispozici vždy jen jedné skupině osob, takže nebudete nikým a ničím rušeni a budete si moci dokonale odpočinout. Pobyty na chatě jsou možné celoročně, nejen v létě, ale i v zimě. Ubytování je vždy možné po 14 hodině, odjezd klientů dle dohody, obvykle o 10-té hodině. Domácí zvířata nejsou povolena.

Ubytování a ložnice 1. Ubytování a ložnice 2. Ubytování a ložnice 3.

Ubytování

V chatě jsou k dispozici následující prostory. Hlavní částí je obývací pokoj s krbem a televizí. Krb slouží k vytápění celé chaty v zimě. Obývák slouží pro odpočinek a zároveň jako jídelna. S obývákem sousedí kuchyň. V kuchyni je k dispozici elektrický sporák, mikrovlnka a vybavení, potřebné pro přípravu jídla a stolování.

Pro návštěvníky jsou k dispozici dvě ložnice. V první ložnici, orientované na jih, jsou čtyři lůžka a jedna přistýlka. Z této místnosti je krásný výhled do okolí přes balkónové okno. Ve druhé ložnici, orientované na sever, jsou tři lůžka - jedna manželská a jedna normální postel. Z této ložnice je výhled na Kriváň a kopce Vysokých Tater.

Koupelna a WC Kuchyň Kuchyň

Venkovní sezení

K dispozici je také venkovní posezení, ke kterému patří krytý přístřešek pro případ špatného počasí. Při něm je ohniště, na kterém si můžete připravit nejen guláš, ale i různé speciality na grilu.

Vnější přístřešek

Ceník

Cena za noc
Chata pro 6 osôb85 €
Vánoce (21.12.2022 - 28.12.2022, min. 4 noci)90 €
Nový rok (28.12.2022 - 4.1.2023, min. 5 nocí)130 €
  • Cena je za chatu pro 6 osob
  • Elektřina, ložní prádlo a závěrečný úklid jsou v ceně
  • Místní poplatek: 0,40 € / osoba / den
  • Kauce: 70 €
  • Pokud zrušíte rezervaci více než 30 dní před příjezdem, rezervaci vám vrátíme
  • Domácí zvířata nejsou povolena

Obsazenost

Rezervace

Pro rezervaci nás prosím kontaktujte emailem nebo telefonicky:

+421 904 569 557

info@dovolenavysoketatry.cz

Rezervace
Od:
Do:
Počet osob:
Jméno a příjmení:
Email:
Telefon:
Vaše dotazy: